Nazwa pracodawcy:
Budimex SA

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9264956pra

Miejsce pracy:
Polska, Katowice
województwo: śląskie

Kontakt:

Budimex SA

Pracownik Bitumiczny / Operator rozkładarki do mieszanek bitumicznych (m/k)

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Układanie masy zgodnie z projektem i specyfikacją techniczną oraz przyjętymi standardami,

  • Różne prace związane z robotami bitumicznymi;

  • Możliwość awansu oraz przekwalifikowania na operatora po zdobyciu doświadczenia.

Wymagania
Wymagania:

  • Pracowałeś przy układaniu nawierzchni asfaltowej?

  • Znasz i przestrzegasz zasady BHP na budowie?

  • Dbałeś o powierzony materiał i sprzęt?

  • Mile widziane: uprawnienia operatora walca, mini-ładowarki i rozkładarki.

Jeśli tak to szukamy właśnie Ciebie!

Oferujemy
Oferujemy:

  • Umowę o pracę,

  • Szkolenia i kursy,

  • Bezpłatne zakwaterowanie w przypadku delegacji,

  • Wyposażenie BHP,

  • Grupowe ubezpieczenie na życie,

  • Kartę multisport,

  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover w całej Polsce.