Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9265955pra

Miejsce pracy:
Polska, Brodnica
województwo: kujawsko-pomorskie

Technolog oświetlenia

Opis stanowiska Zadania:

  • Przygotowanie schematów elektrycznych
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej w programie AutoCad lub Inventor
  • Projektowanie wyrobów zgodnie z otrzymanymi wytycznymi
  • Dbanie o ekonomiczność stosowanych rozwiązań projektowych
  • Wykonywanie wycen na potrzeby ofertowe
  • Współpraca z innymi działami

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe (elektrotechnika lub pokrewne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP E do 1 kV
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad
  • Mile widziana znajomość programu Inventor
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowy atutem

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą
  • Możliwość uzyskania premii
  • Karnety na siłownie lub basen
  • Dodatkowe świadczenia z okazji świąt, wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Oferta dotyczy pracy stałej.