Nazwa pracodawcy:
MOJ S.A.

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9265883pra

Miejsce pracy:
Polska, Osowiec, k-Opola
województwo: opolskie

Kontakt:

MOJ S.A.

Kontroler Jakości

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Kontrola międzyoperacyjna i końcowa wyrobów (odkuwki matrycowe), Kontrola jakości dostaw (materiały hutnicze),

  • Nadzór jakościowy nad przebiegiem procesu produkcyjnego,

  • Odbiór wyrobu gotowego,

  • Wystawianie dokumentów odbiorowych,

  • Sporządzanie dokumentacji jakościowej (ISO9001).

Wymagania Wymagania

  • Dostępność do pracy w systemie 3 zmianowym,

  • Dobra znajomość rysunku technicznego,

  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzie pomiarowych,

  • Znajomości obsługi pakietu MS Office – szczególnie Word, Excel,

  • Dodatkowym atutem rekrutacyjnym będzie komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Wykształcenie:

  • Wyższe – preferowane techniczne.

Oferujemy Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie produkcyjnej,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Atrakcyjny pakiet socjalny,

  • Motywacyjny system wynagradzania oraz dodatek premiowy.