Nazwa pracodawcy:
Valeo

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9265412pra

Miejsce pracy:
Polska, Czechowice-Dziedzice
województwo: śląskie

Kontakt:

Valeo

Operator Magazynu

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Wypełnianie debiutów, etykietowanie i zmiana etykiet produktów i opakowań;

  • Pakowanie wyrobu gotowego zgodnie z instrukcjami do opakowań jednostkowych i zbiorczych;

  • Przygotowanie serii karkasów do produkcji zgodnie z zapotrzebowaniem;

  • Sortowanie dostaw karkasów zgodnie z wytycznymi.

Wymagania
Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy oraz dokładność i sumienność;

  • Praca według ustalonych standardów BHP i instrukcji magazynowych;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym.

Mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT.

Oferujemy
To oferujemy

  • Bezpośrednie zatrudnienie przez Valeo na podstawie umowy o pracę;

  • Możliwość zdobycia uprawnień do obsługi wózków widłowych;

  • Bezpłatny transport zakładowy dla Pracowników na każdą zmianę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane na podstawie doświadczenia zawodowego;

  • Cykliczne podwyżki wynagrodzeń;

  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych już od 1 zł miesięcznie;

  • Dodatki świąteczne i wakacyjne wypłacane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

  • Premia pracownicza do 400 zł brutto za wyniki w pracy.