Nazwa pracodawcy:
Lambda S.A.

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9264887pra

Miejsce pracy:
Francja,
województwo: zagranica

Kontakt:

Lambda S.A.

Zbrojarz / Zbrojarz prowadzący

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie konstrukcji stalowych, zbrojenia, szkielety, siatki zbrojeniowe,

  • Przygotowanie konstrukcji betonowych i żelbetowych,

  • Budowa linii szybkiej kolei na odcinku Lyon (Francja) - Turyn (Włochy).

Wymagania
Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracach zbrojarskich,

  • Umiejętność czytania rysunku zbrojarskiego (mile widziane),

  • Umiejętność kręcenia długimi cęgami (wymóg konieczny).

  • Mile widziane:
    Uprawnienia na zwyżki,
    Umiejętność czytania rysunku zbrojarskiego,

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - im większym fachowcem jesteś, tym wyższą masz stawkę ,,na rękę"
    11 - 13 euro pomocnik zbrojarza,
    13 - 15 euro wykwalifikowany zbrojarz,
    20 euro zbrojarz prowadzący,

  • Organizujemy i opłacamy całość wyjazdu,

  • Wynajmujemy dla Ciebie mieszkanie/dom w wysokim standardzie (przestronne pokoje, Internet wifi, dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem, minimum jedna łazienka, pralka, środki czystości, tv),

  • Dowozimy codziennie z mieszkania na budowę,

  • Dostajesz narzędzia do pracy, ubrania robocze i sprzęt BHP wysokiej jakości,

  • Podpisujemy umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS oraz ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ),

  • Jeśli potrzebujesz wcześniej wypłatę otrzymasz od nas zaliczkę,

  • Jak polecisz nam do pracy swojego brata, szwagra, kolegę czy teścia otrzymasz dodatek za polecenie 250 euro.