Nazwa pracodawcy:
STOWARZYSZENIE POLSKI KOMITET NARODOWY UNICEF

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9265562pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Żoliborz
województwo: mazowieckie

Współpracownik / Współpracowniczka Działu Administracji

Opis stanowiska
Twoje zadania:

  • Organizowanie i obsługa (w tym obsługa techniczna) spotkań wewnętrznych i zewnętrznych

  • Dbanie o porządek w magazynie organizacji

  • Przyjmowanie zgłoszeń o usterkach w biurze – rozwiązywanie ich samodzielnie lub współpraca z administratorem budynku

  • Wsparcie w prowadzeniu recepcji (witanie gości zgodnie ze standardami organizacji)

  • Ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Wysyłanie, odbieranie przesyłek kurierskich

  • Obsługa centrali telefonicznej - odbieranie i przekierowywanie połączeń

  • Koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji

  • Obsługa skrzynki mailowej

Wymagania

  • Posiadasz status studenta

  • Jesteś komunikatywną osobą o pozytywnym nastawieniu do pracy

  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym

  • Szybko się uczysz

  • Masz umiejętności ustalania priorytetów oraz rozwiązywania bieżących problemów

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy
Oferujemy:

  • Współpracę z globalnym liderem niosącym pomoc dzieciom

  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie

  • Możliwość współpracy w niepełnym wymiarze czasu