Nazwa pracodawcy:
GEDIA Poland Sp.z.o.o.

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9265301pra

Miejsce pracy:
Polska, Nowa Sól, ul. Przemysłowa 7
województwo: lubuskie

Operator linii w dziale tłoczni

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków to:

  • obsługa pras z panelem sterowania;

  • prowadzenie dokumentacji stanowiskowej;

  • kontrola części zgodnie z dokumentacją;

  • nadzór nad pakowaniem części;

  • uczestnictwo w próbach technologicznych;

  • praca w systemie 4 brygadowym.

Wymagania
Jeśli posiadasz:

  • umiejętności manualne i techniczne;

  • zainteresowanie nowymi technologiami;

  • motywację do pracy w systemach zmianowych.

Oferujemy
Co oferujemy ?

  • ponadprzeciętny wzrost wynagrodzenia;

  • wdrożenie w procesy technologiczne;

  • pakiet socjalny oraz dofinansowanie obiadów;

  • dodatek do pracy w systemie 4 brygad.