Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9265958pra

Miejsce pracy:
Polska, Brodnica
województwo: kujawsko-pomorskie

Konstruktor

Opis stanowiska Zadania:

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej w programie AutoCad lub Inventor
  • Projektowanie wyrobów zgodnie z otrzymanymi wytycznymi
  • Dbanie o ekonomiczność stosowanych rozwiązań konstrukcyjnych
  • Dbanie o jakość oraz terminowość prac
  • Wykonywanie wycen na potrzeby ofertowe

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: mechanika i budowa maszyn lub pokrewne)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad
  • Mile widziana znajomość Inventora
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Bardzo dobra znajomość Excel’a

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą
  • Możliwość uzyskania premii
  • Karnety na siłownie lub basen
  • Dodatkowe świadczenia z okazji świąt, wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Oferta dotyczy pracy stałej.