Nazwa pracodawcy:
STOWARZYSZENIE POLSKI KOMITET NARODOWY UNICEF

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9265865pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Żoliborz
województwo: mazowieckie

Starszy Specjalista / Koordynator ds. Rozwoju Programu (k/m)

Opis stanowiska
Do naszego zespołu Fundraisingu Indywidualnego poszukujemy Starszego Specjalisty/ki / Koordynatora/ki ds. Programu Testamentowego

Twoje zadania:

  • Rozwój, wdrażanie i zarządzanie programem testamentowym UNICEF Polska

  • Zwiększenie potencjału i przychodów poprzez powiększanie bazy danych oraz tworzenie i wdrażanie efektywnej strategii komunikacyjnej

  • Identyfikacja i segmentacja kluczowych odbiorców, opracowywanie odpowiednich komunikatów marketingowych

  • Opracowanie, wraz z Zespołem ds. Utrzymania Darczyńców, wielokanałowego programu zarządzania dla nowych i obecnych odbiorców programu testamentowego oraz Darczyńców Średniego Szczebla

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami, w tym copywriterami, agencjami marketingowymi, drukarniami

  • Mierzenie wpływu strategii marketingowych na wydajność i skuteczność programu oraz tworzenie raportów, jak i narzędzi analitycznych

  • Opracowanie i przedstawienie raportów z funkcjonowania programu oraz propozycji inwestycyjnych

Wymagania

  • Posiadasz umiejętności analityczne, planistyczne i organizacyjne

  • Korzystasz z dostępnych danych w podejmowaniu decyzji biznesowych

  • Cechuje Cię strategiczne myślenie i samodzielność w kierowaniu nowymi inicjatywami lub ulepszaniu istniejących

  • Z łatwością odnajdujesz się w zmieniającym się środowisku, nie masz problemu w ustalaniu priorytetów

  • Jesteś graczem zespołowym i w naturalny sposób budujesz relacje wewnętrznie, jak i zewnętrznie

  • Posiadasz doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej, w tym umiejętności wystąpień publicznych

  • Bardzo dobrze znasz język angielski

Mile widziane:

  • Doświadczenie w marketingu, handlu lub komunikacji

  • Doświadczenie w pracy z bazami danych typu CRM

Oferujemy
Oferujemy:

  • Współpracę z globalnym liderem niosącym pomoc dzieciom

  • Poziom stanowiska dostosowany do posiadanych kompetencji

  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę

  • Dofinansowanie opieki medycznej

  • Możliwość skorzystania z bezpłatnej nauki języka angielskiego

  • Dodatkowe dni wolne od pracy

  • Pracę w modelu hybrydowym

  • Przyjazne biuro na warszawskim Żoliborzu

  • Możliwość rozpoczęcia pracy między 8:00 a 10:00