Nazwa pracodawcy:
OTTO Work Force Recruitment

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9265244pra

Miejsce pracy:
Holandia, Rijnsburg,
województwo: zagranica

Pracownik produkcji żywności (sałatki) bez znajomości języka

Opis stanowiska
Zakres obowiązków

W tej rodzinnej firmie, świeże surowce są codziennie przerabiane na smaczne i łatwe w przygotowaniu posiłki. Jako Pracownik Produkcji będziesz najpierw kroił, mył oraz sortował wszystkie warzywa i owoce. Następnie zapakujesz je do pudełek i dokładnie sprawdzisz, czy gotowy produkt utrzymuje wysoki poziom jakości. Po skompletowaniu wszystkiego przygotujesz zamówienia do wysyłki. Takie różnorodne zadania to pewność, że czas pracy "szybko zleci" i na pewno nie będzie nudno!

Nie masz doświadczenia w pracy z żywnością? Nie martw się - zaczniesz od szkolenia wewnętrznego, podczas którego poznasz wszystkie procesy!

Praca odbywa się od poniedziałku do niedzieli w systemie zmianowym (05:45/07:00 do 15:30 oraz od 15:40 do końca produkcji, dzięki czemu zyskasz elastyczność). Zarobisz dodatkowo za wieczory (+25%), noce (+40), weekendy i nadgodziny (nawet 2x więcej!), a po przepracowaniu 6 tygodni dostaniesz możliwość uzyskania stałego grafiku.

Wymagania
Wymagania

  • Dostępność na dłuższy okres

  • Chęć pracy w systemie zmianowym

  • Zdolność do pracy w chłodnym środowisku – ok. 8°C

Oferujemy
LOGISTYKA

Dojazd z Polski do Holandii odbywa się we własnym zakresie (możemy pomóc Ci w rezerwacji i zakupie tańszych biletów). Zakwaterowanie na miejscu oraz transport z/do miejsca pracy są zorganizowane – jeśli potrzebujesz!

Zupełnie za darmo oferujemy dostęp do aplikacji myOTTO, OSC - telefoniczny helpdesk 24/7 oraz program lojalnościowy i wiele innych ciekawych projektów, dla naszych pracowników!