Nazwa pracodawcy:
KRONOSPAN OSB Sp. z o.o

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9265985pra

Miejsce pracy:
Polska, Strzelce Opolskie
województwo: opolskie

Operator Rębaka

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie (woj. opolskie)

Wymagania

Obowiązki:

  • Produkcja zrębków z drewna okrągłego

  • Dbałość o stan noży i ich dostępność

  • Wymiana noży na rębaku

  • Dbałość o stan techniczny ostrzalni

  • Dbanie o stan techniczny rębaka wraz z transporterami

Wymagania:

  • Podstawy obsługi komputera

  • Wykształcenie minimum zawodowe

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Mile widziane uprawnienia UDT

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych

Oferujemy Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży

  • Kontakt z najnowszą technologią

  • Możliwość realizacji własnych projektów / pomysłów

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego

  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych

  • Opiekę mentora podczas procesu onboarding

  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

  • Program poleceń pracowniczych

  • Udział w specjalistycznych szkoleniach finansowanych przez pracodawcę

  • Dofinansowanie do żłobka/przedszkola

  • Dodatek za brak absencji (L4,nieobecność nieusprawiedliwiona, urlop bezpłatny)