Nazwa pracodawcy:
VMG KONSTANTYNOW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9265232pra

Miejsce pracy:
Polska, Konstantynów Łódzki

Ostrzarz narzędzi

Opis stanowiska
Wymiar pracy: Pełny etat (tryb 2 - zmianowy)
Wynagrodzenie: 5880 zł/m-cznie (35 zł/ godz.) + premia od wykonanego planu

Główne zadania:

  • Przygotowanie narzędzi do pracy

  • Ostrzenie narzędzi zgodne z wymogami technologicznymi i jakościowymi

  • Czyszczenie i konserwacja narzędzi

  • Kontrola stanu technicznego narzędzi

  • Sumienne wykonywanie powierzonych czynności

Wymagania
Oczekiwania:

  • Dobra organizacja pracy

  • Samodyscyplina, dbałość o czystość na stanowisku pracy

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • Doświadczenie w szlifowaniu lub obróbka skrawaniem metalu

Oferujemy
Oferujemy:

  • Profesjonalne przygotowanie, pełen pakiet szkoleń

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Dobrą atmosferę w pracy

  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Pracę w firmie o ukształtowanej kulturze bezpieczeństwa

  • Pakiet opieki medycznej

  • Kartę sportową Benefit