Nazwa pracodawcy:
Katowickie Inwestycje SA

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9265508pra

Miejsce pracy:
Polska, Katowice
województwo: śląskie

Inspektor ds. odbiorów i gwarancji

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • prowadzenie uzgodnień dla przeprowadzenia terminowego odbioru ze wszystkimi zainteresowanymi stronami,

  • wyjazdy na odbiory inwestycji,

  • skrupulatne sprawdzanie dokumentacji odbiorowej powykonawczej i wysyłanie żądań jej uzupełnienia, jeśli zajdzie taka potrzeba,

  • opracowanie i wysyłanie pism do instytucji wydających zezwolenia i dopuszczenia do użytkowania obiektów,

  • prowadzenie korespondencji z wykonawcami inwestycji i użytkownikami obiektów oraz współpraca z działami Spółki,

  • obsługa pakietu Microsoft Office, obsługa zakładowego programu typu ERP.

Wymagania Wymagania

  • nie jest wymagane posiadanie uprawnień budowlanych, jednak oczekujemy znacznego doświadczenia przy realizacji średnich i dużych inwestycji szczególnie w zakresie drogowym i kubaturowym,

  • znaczne doświadczenie w branży budowlanej w zakresie np. projektowym, kierownika budowy, nadzoru budowlanego,

  • znajomość prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych, aktualnych przepisów bhp i innych wymagań związanych ze stanowiskiem pracy,

  • umiejętność i chęć pozyskiwania i aktualizowania wiedzy branżowej.

Oferujemy Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • możliwość udziału przy realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej oraz innych mechanizmów finansowania,

  • pakiet socjalny, medyczny i sportowy.