Nazwa pracodawcy:
OTTO Special Staffing

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9265643pra

Miejsce pracy:
Holandia, Arkel
województwo: zagranica

Pracownik produkcji uszczelniaczy

Opis stanowiska
Przejdziesz szkolenie, które pomoże Ci odpowiednio rozpocząć pracę. Firma zapewnia potrzebną odzież roboczą i sprzęt ochronny.

Będziesz pracować na dwie zmiany. Pierwsza zmiana trwa od 06:00 do 14:00, a druga od 14:00 do 22:00. Taki grafik oznacza, że będziesz pracować naprzemiennie na rannych i popołudniowych zmianach, obejmujących cały dzień pracy.

Czego potrzebujesz, aby odnieść sukces?

  • Doświadczenie w obszarze produkcyjnym

  • Dobra komunikacja w języku angielskim i/lub holenderskim

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • Sprawność fizyczna i gotowość do pracy z chemikaliami

  • Certyfikat na wózek widłowy jest dodatkowym atutem lub gotowość do jego uzyskania

Wymagania
Jakie są Twoje zadania?

Twoim głównym zadaniem jako pracownika produkcji będzie wykonywanie zadań związanych z procesem mieszania.

  • Dodawanie surowców do zbiornika (maks. 10-cio kilogramowe worki)

  • Obsługa maszyny mieszającej surowce

  • Czyszczenie ramion mieszających maszyny

  • Przenoszenie pojemnika za pomocą wózka widłowego

  • Czyszczenie zbiornika po użyciu

Oferujemy
Co zyskasz, wybierając tę ofertę pracy?

  • Praca w pełnym wymiarze godzin z konkurencyjnym wynagrodzeniem: 13.80 EUR i 8% dodatkiem urlopowym = 14.95 EUR/h brutto

  • Dodatek w wysokości +13% za pracę zmianową

  • Otrzymasz również dzienną premię w wysokości 25 € (brutto)

Co my, jako agencja pośrednictwa pracy, możemy Ci zagwarantować?

  • Cotygodniowe wypłaty

  • Minimum formalności - rekrutacja online

  • Ubezpieczenie NNW, dostęp do opieki medycznej

  • Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich (gwarantowane godziny)

  • Zorganizowane zakwaterowanie i transport do pracy - jeśli tego potrzebujesz!

  • Operations Service Center, całodobowa infolinia

  • Wygodna aplikacja myOTTO z grafikiem, paskami wypłat i FAQ

  • Bezpłatny dostęp do platformy szkoleniowej i innych projektów dla naszych pracowników, np. FIT'at'OTTO

WE TAKE CARE OF OUR PEOPLE 3

Praca za pośrednictwem agencji to często dopiero początek! Wielu pracowników międzynarodowych rozwija się, zdobywa większą wiedzę i przechodzi na bezpośredni kontrakt z jednym z naszych klientów w Holandii lub zaczyna budować karierę w wewnętrznych strukturach OTTO.