Nazwa pracodawcy:
Concentrix

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9265058pra

Miejsce pracy:
Polska, Lublin
województwo: lubelskie

Kontakt:

Concentrix

Konsultant ds. obsługi klienta

Opis stanowiska

  • Obsługa połączeń wychodzących (audio i video).

  • Budowanie i utrzymanie relacji z klientami.

  • Tworzenie ofert dostosowanych do potrzeb klientów.

  • Wprowadzanie danych do systemu.

Wymagania

  • Biegła znajomość języka polskiego (min. C1).

  • Orientacja na rozwijanie relacji z klientem.

  • Umiejętności sprzedażowe i doświadczenie w obsłudze klienta (min. 6 miesięcy).

  • Aktywne słuchanie, skrupulatność w zarządzaniu danymi, umiejętność organizacji czasu pracy.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat (umowa o pracę lub zlecenie).

  • Wynagrodzenie bazowe + bonus 1500 zł.

  • Elastyczny grafik pracy.

  • Comfortowe biuro w centrum Lublina, kompleksowe szkolenie, bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, kafeteria MyBenefit, ubezpieczenie życiowe).