Nazwa pracodawcy:
Polaris Construction Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9265421pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kierownik Budowy

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • praca na terenie Warszawy

  • nadzorowanie i zarządzanie procesem budowy zgodnie z wyznaczonymi standardami firmy

  • obsługa dokumentacji technicznej i projektowej

  • egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych robót

  • monitorowanie jakości wykonywanych prac i rozwiązywanie problemów technicznych

  • prowadzenie harmonogramów i monitorowanie terminowości dostaw

  • nadzór nad przebiegiem projektów i ich stanu zaawansowania

  • wsparcie w weryfikacji finansowej kontraktu

  • prowadzenie dokumentacji budowy, nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

  • koordynowanie prac podwykonawców wszystkich branż i specjalności

  • ścisła współpraca z Kierownikiem Kontraktu

  • kontrola przebiegu prac budowlanych pod względem przestrzegania zasad BHP

Wymagania
Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: budownictwo

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności

  • znajomość prawa budowlanego oraz regulujących proces budowlany norm i przepisów branżowych

  • rozwinięte umiejętności zarządzania procesem budowlanym, koordynowania, delegowania zadań oraz ich egzekwowania

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu inwestycji kubaturowych na stanowisku kierowniczym

  • umiejętność negocjowania i kontraktowania umów z podwykonawcami oraz dostawcami

  • tworzenie i koordynacja harmonogramów

  • samodzielność w działaniu

Oferujemy
To oferujemy

  • zatrudnienie w zależności od preferencji kandydata: umowa o pracę na pełen etat lub B2B

  • szkolenia branżowe oraz jasne ścieżki awansu

  • możliwość realizacji ambitnych wyzwań zawodowych

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, samochód służbowy oraz karta paliwowa)

  • odzież robocza