Nazwa pracodawcy:
Concentrix

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9265826pra

Miejsce pracy:
Polska, Lublin
województwo: lubelskie

Kontakt:

Concentrix

Konsultant ds. Obsługi Klienta z j. angielskim

Opis stanowiska
Co należy do Twoich ciekawych zadań?

  • Obsługa klientów poprzez telefon, e-mail i czat w języku polskim i angielskim.

  • Wprowadzanie danych i zarządzanie zgłoszeniami klientów.

  • Analiza i rozwiązywanie problemów klientów.

  • Dostosowanie się do indywidualnych potrzeb klientów oraz zapewnienie wysokiej jakości obsługi.

Wymagania
Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Biegła znajomość języka polskiego (C1) i komunikatywna angielskiego (min. B2).

  • Umiejętność obsługi komputera, w tym Windows i MS Office.

  • Wysoka kultura osobista, umiejętności komunikacyjne i podejście proklienckie.

  • Organizacja pracy, motywacja i efektywność działania.

Oferujemy
Co możemy dać Ci w zamian?

  • Elastyczne godziny pracy (system zmianowy).

  • Praca w nowoczesnym biurze w centrum Lublina.

  • Szkolenie wdrożeniowe.

  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej.