Nazwa pracodawcy:
TKM Projekt sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-13

Nr referencyjny:
9260405pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław, Pawłowicka 79
województwo: dolnośląskie

Elektryk - Elektromonter

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Prefabrykacja szaf sterowniczych i montaż AKPiA zgodnie ze schematem elektrycznym

  • Prowadzenie tras kablowych, okablowanie osprzętu na maszynach

  • Prace instalacyjne na obiektach przemysłowych

  • Prace ślusarskie związane z prefabrykacją

  • Przygotowywanie i oznaczenie przewodów zgodnie ze schematem elektrycznym (system oznaczników Partex, Phoenix)

  • Udział w rozruchu, integracji oraz instalacji maszyn i linii technologicznych

Wymagania Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe (elektryk, elektronik, mechanik lub pokrewne)

  • Bardzo dobra umiejętność czytania schematu elektrycznego – warunek konieczny

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień elektrycznych – warunek konieczny

  • Uprawnienie SEP do 1kV Eksploatacja

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami

  • Umiejętność diagnozowania stanów awaryjnych w obwodach sterowania

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Chęć do podnoszenia kwalifikacji

  • Samodzielność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na obiektach przemysłowych

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat i umowę o pracę

  • Uczestnictwo w interesujących oraz zróżnicowanych technologicznie projektach oraz szybki rozwój zawodowy dzięki pracy nad prototypowymi urządzeniami

  • Zdobycie bogatego i wszechstronnego doświadczenia w zakresie rozwiązań technicznych, projektowania maszyn i urządzeń oraz technologii wytwarzania

  • Współpracę z rozpoznawalnymi na rynku zakładami produkcyjnymi

  • Specjalistyczne szkolenia

  • Pracę w zespole odpowiedzialnych ludzi, w atmosferze współpracy i wzajemnego szacunku