Nazwa pracodawcy:
MTW Logistic Tomasz Wałachowski

Data dodania:
2024-09-14

Nr referencyjny:
9267635pra

Miejsce pracy:
Polska, Grudziądz
województwo: kujawsko-pomorskie

Kierowca ciężarówki - trasy międzynarodowe

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Obsługa tras Polska – Niemcy dla firmy MTW Logistic.

Wymagania
Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kategorii C+E i karta kierowcy.

  • Doświadczenie w międzynarodowym transporcie drogowym.

  • Odpowiedzialność za powierzony sprzęt.

Oferujemy
Oferujemy

  • Umowa o pracę.

  • Regularne wynagrodzenie.

  • Doskonały sprzęt (marki Volvo, MAN, Mercedes, Krone, Wielton).

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Weekendy w domu.