Nazwa pracodawcy:
Politechnika Wrocławska

Data dodania:
2024-09-14

Nr referencyjny:
9267719pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

Pracownik gospodarczy

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie czystości w domu studenckim Politechniki Wrocławskiej.

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie czystości w domu studenckim (mycie podłóg, schodów, drzwi, parapetów, wyposażenia pomieszczeń),

  • opróżnianie koszy na śmieci,

  • mycie okien łatwo dostępnych (do 3 metrów wysokości),

  • utrzymanie czystości w pralni/suszarni,

  • usuwanie ulotek, plakatów na piętrach domu studenckiego,

  • stosowanie środków chemicznych wg. ich zastosowania,

  • wykonywanie w czasie dyżuru innych prac zleconych przez kierownika domu studenckiego.

Wymagania
Wymagania:

  • wykształcenie podstawowe,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z ochroną mienia,

  • komunikatywność,

  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze 1/2 etatu,

  • trzyskładnikowe wynagrodzenie: wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa + dodatek za wieloletnią pracę,

  • pakiet benefitów (13-ta pensja, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i członków rodziny, preferencyjne pożyczki, ubezpieczenia grupowe).