Nazwa pracodawcy:
Concentrix

Data dodania:
2024-09-14

Nr referencyjny:
9267698pra

Miejsce pracy:
Polska, Katowice
województwo: śląskie

Kontakt:

Concentrix

Doradca klienta z językiem niemieckim

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów w zakresie telefonii komórkowej.

  • Wprowadzanie danych do systemu.

Wymagania Wymagania

  • Biegła znajomość języka niemieckiego (poziom B2).

  • Umiejętność efektywnej komunikacji i otwartość w kontaktach z klientami.

Oferujemy Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę lub zlecenie).

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 6800 zł brutto miesięcznie plus bonusy.

  • Elastyczny grafik pracy (7:00 – 20:00).

  • Możliwość pracy zdalnej lub stacjonarnej w biurze w Katowicach.

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, kafeteria benefitów itp.).

  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i awansu.