Nazwa pracodawcy:
Szalpol

Data dodania:
2024-09-14

Nr referencyjny:
9267725pra

Miejsce pracy:
Polska, Łajski
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Szalpol

Specjalista ds. sprzedaży

Opis stanowiska

  • Poszukiwanie nowych odbiorców na rynkach międzynarodowych.

  • Efektywne negocjacje cenowe z klientami oraz dostawcami.

  • Bieżące monitorowanie i koordynowanie procesów wysyłkowych.

  • Utrzymywanie wysokiej jakości relacji z obecnymi oraz potencjalnymi dostawcami.

Wymagania

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego.

  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego.

  • Doświadczenie w branży mleczarskiej bądź pokrewnej jest dodatkowym atutem.

  • Wprawne umiejętności prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych.

  • Znajomość zasad handlu międzynarodowego oraz doświadczenie w tej dziedzinie.

  • Wysoka odpowiedzialność oraz zdolności interpersonalne.

  • Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku i dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus 10% prowizji od zysku z realizowanych transakcji.

  • Możliwości rozwoju zawodowego przez uczestnictwo w międzynarodowych targach.

  • Dostęp do globalnej sieci dostawców i szerokie możliwości nawiązania międzynarodowych kontaktów biznesowych.