Nazwa pracodawcy:
Biuro Inżynierskie CONVERT Sp. z o.o

Data dodania:
2024-09-14

Nr referencyjny:
9267632pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław, ul.Skarbowców 4
województwo: dolnośląskie

Specjalista ds. Controllingu

Opis stanowiska
Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie detalicznych budżetów oraz prognoz sprzedaży na różne okresy (miesięczne, kwartalne, roczne).

  • Śledzenie i analiza wykonania budżetów, raportowanie i interpretacja odchyleń.

  • Tworzenie raportów zarządczych, w tym finansowych, kosztowych oraz podatkowych.

  • Nadzorowanie zgodności kosztów z budżetem, kontrola realizacji budżetów inwestycyjnych.

Wymagania
Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie w dziedzinie ekonomii, finansów lub rachunkowości.

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

  • Zaawansowana znajomość MS Excel.

  • Biegła znajomość języka angielskiego.

Oferujemy
To oferujemy

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Dofinansowanie do pakietu medycznego w Medicover

  • Spotkania intgracyjne

  • Brak dress code’u

  • Umowę o pracę

  • Parking dla pracowników