Nazwa pracodawcy:
AZONIK sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-14

Nr referencyjny:
9267620pra

Miejsce pracy:
Polska, Białystok
województwo: podlaskie

Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów,

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych,

  • rozliczanie magazynu,

  • ewidencja i kontrola rozrachunków z kontrahentami,

  • udział w kalkulacji podatków CIT i VAT,

  • sporządzanie raportów.

Wymagania
Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z finansami lub księgowością),

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,

  • znajomość zasad ewidencji księgowej w formie pełnej księgowości i umiejętność stosowania ich w praktyce,

  • umiejętność obsługi programów księgowych (np. Symfonia),

  • znajomość przepisów podatkowych, w szczególności z zakresu ustawy CIT i ustawy VAT oraz umiejętność stosowania ich w praktyce,

  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,

  • mile widziane znajomość języka rosyjskiego na poziomie A2,

  • dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy
To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę (pełny etat), godziny pracy pon-pt od 8:00 do 16:00,

  • wynagrodzenie na okres próbny 6000 netto, po okresie próbnym 7000 netto.