Nazwa pracodawcy:
AJ Profibud Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-14

Nr referencyjny:
9265061pra

Miejsce pracy:
Polska, Chmielnik (pow. rzeszowski, gm
województwo: podkarpackie

Inżynier ds. realizacji projektów budowlanych

Opis stanowiska
Zadania:

  • Nadzorowanie budowy i postępów prac

  • Koordynowanie pracy zespołu budowlanego

  • Dbanie o zgodność realizacji projektów z obowiązującymi standardami

  • Kontrola jakości i kosztów

  • Zarządzanie terminami

  • Rozwiązywanie problemów na budowie

  • Współpraca z klientami i partnerami

  • Tworzenie raportów postępu

  • Zapewnienie bezpieczeństwa na budowie

  • Uczestniczenie w odbiorach robót

Wymagania
Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie inżynierskie (budownictwo, architektura, etc.)

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku

  • Znajomość przepisów budowlanych

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Zdolności organizacyjne, praca pod presją

  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

  • Sumienność i odpowiedzialność

  • Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy
Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie budowlanej

  • Umowa o pracę

  • Wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego

  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami