Nazwa pracodawcy:
Concentrix

Data dodania:
2024-09-14

Nr referencyjny:
9267818pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Concentrix

Specjalista ds. obsługi klienta linii lotniczych z jęz. niemieckim

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Obsługa klientów znanych linii lotniczych - połączenia przychodzące (branża turystyczna)

  • Wprowadzanie danych do systemu

Wymagania Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego B2/C1

  • Otwartość w relacjach z klientami

  • Umiejętność swobodnej komunikacji przez telefon

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 7500 zł brutto + bonus

  • Praca w systemie zmianowym (8:00 – 20:30)

  • Rzetelne przygotowanie do pracy

  • Praca w komfortowym biurze w Warszawie

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna LuxMed, kafeteria MyBenefit, ubezpieczenie na życie)

  • Realne awanse i szybka ścieżka rozwoju dla najlepszych