Nazwa pracodawcy:
WKS DUNA POLSKA Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-15

Nr referencyjny:
9267995pra

Miejsce pracy:
Polska, Będzin, praca również na teren
województwo: śląskie

Malarz konstrukcji stalowych

Opis stanowiska Miejsce pracy: Będzin - praca również na terenie całej Polski

Wymagania
Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie konstrukcji stalowych do malowania i/lub przygotowywanie farb,

  • Zabezpieczenie powierzchni niemalowanych wg rysunku dostarczonego przez dział technologiczny,

  • Wykonywane prac antykorozyjnych zgodnie z instrukcją malowania oraz warunkami technologicznymi systemu malarskiego zastosowanego do danego projektu,

  • Drobne naprawy pistoletu, pompy,

  • Przestrzeganie zasad Norm Jakości i BHP.

Wymagania:

  • Doświadczenia w malowaniu konstrukcji stalowych na grubość - mile widziane,

  • Umiejętność dokonywania drobnych naprawy pompy i pistoletu - mile widziane,

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22),

  • Odpowiedzialność, samodzielność,

  • Praktyczna wiedza z zakresu malowania – mile widziane.

Oferujemy
Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy na podstawie umowy o pracę w dużej firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • pomoc we wdrożeniu do pracy,

  • udział w ciekawych i odpowiedzialnych projektach,

  • pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem,

  • dodatkowe benefity - ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta multisport.