Nazwa pracodawcy:
Arteria Customer Services Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-15

Nr referencyjny:
9267944pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Konsultant ze znajomością języka czeskiego

Opis stanowiska

Zadania, które będziesz realizować na tym stanowisku:

  • profesjonalny kontakt z Klientem - obsługa infolinii oraz odpowiadanie na chatowe oraz mailowe zapytania konsumentów z rynku czeskiego,

  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami,

  • przestrzeganie procedur oraz dążenie do realizacji planów infolinii,

  • pracę w zespole i realizację wyznaczonych celów.

Wymagania

Jeśli:

  • jesteś osoba komunikatywną,

  • potrafisz komunikować się bez ograniczeń w języku czeskim – warunek konieczny - na poziomie C1/C2/native,

  • masz dobrą dykcję,

  • posiadasz rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • jesteś wielozadaniowy – Twój dzień będzie pełen różnorodnych zadań,

  • jesteś zaangażowany/a i odpowiedzialny/a,

  • posiadasz znajomość obsługi komputera na poziomie dobrym,

  • umiejętnie obsługujesz skrzynkę mailową oraz chat.

Nie zastanawiaj się - APLIKUJ!

Oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole z inspirującą atmosferą,

  • elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb (praca w systemie zmianowym w zakresie godzin 9-19 od pon - pt),

  • kartę multisport,

  • umowę zlecenie/umowę o pracę (wg. preferencji),

  • prywatną opiekę zdrowotną,

  • program poleceń pracowniczych,

  • pełne wsparcie na każdym z etapów współpracy,

  • cykl szkoleń z zakresu rozwoju osobistego.