Nazwa pracodawcy:
Super-Pharm

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9242644pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Super-Pharm

Specjalista ds. Procesów i Jakości

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie konceptów biznesowych do nowych rozwiązań w systemach IT wspierających procesy biznesowe

  • Współpraca z przedstawicielami innych działów (klient biznesowy) przy definiowania założeń do optymalizacji procesów biznesowych oraz nowych funkcjonalności w systemach IT

  • Współpraca z dostawcami rozwiązań informatycznych, z programistami (z partnerami technologicznymi i IT) przy wdrażaniu nowych rozwiązań i funkcjonalności w systemach IT wspierających procesy biznesowe

  • Weryfikacja wymagań biznesowych we współpracy z przedstawicielami innych działów (klient biznesowy)

  • Testowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności w systemach IT

  • Tworzenie i aktualizowanie procedur i instrukcji do procesów biznesowych

  • Analiza obowiązujących procedur pod względem możliwych optymalizacji i usprawnień

  • Publikowanie i archiwizowanie procedur i instrukcji

  • Monitorowanie jakości oraz kompletności wdrażania procedur i instrukcji w sklepach i aptekach oraz centrali Super–Pharm

  • Rozwiązywanie problemów z realizacją procesu biznesowego w systemie IT przez użytkownika końcowego

  • Wyjaśnianie problemów jakościowych w procesach i procedurach

  • Przygotowywanie prezentacji i materiałów szkoleniowych dotyczących obowiązujących i nowo wdrażanych procedur i procesów

Wymagania
Nasze wymagania

  • Umiejętność tworzenia jasnych, czytelnych opisów i instrukcji

  • Dobra znajomość procesów biznesowych realizowanych w retail

  • Dobra znajomość JIRA, Conflence, SharePoint

  • Znajomość angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację pisemną (B1)

  • Zdolności analityczne, zainteresowanie powiązaniami i zależnościami, poszukiwanie nowych rozwiązań i usprawnień

  • Doskonała organizacja pracy, umiejętność koordynowania kilku zadań równolegle

  • Myślenie koncepcyjne, umiejętność wypracowywania użytecznych rozwiązań

  • Nastawianie na realizację celów, samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • Umiejętność skutecznego komunikowania się zarówno z ekspertami technicznymi (programistami), jak i z klientem biznesowym

Mile widziane

  • Znajomość notacji modelowania procesów w BPMN

Oferujemy
To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: rabaty pracownicze, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, dofinansowanie do posiłków w biurze

  • Pracę w trybie hybrydowym 3 dni w biurze, 2 dni zdalnie

  • Udział w ciekawych projektach, szeroką perspektywę biznesową, możliwość zdobycia wiedzy o procesach i systemach