Nazwa pracodawcy:
EAP24

Data dodania:
2024-09-15

Nr referencyjny:
9260339pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

EAP24

Psycholog EAP

Opis stanowiska
Główne zadania:

  • Współpraca w modelu dyżurowym i/lub delegowania konsultacji w uzgodnionych dniach i godzinach (pon.-ndz., 8-22)

  • Krótkoterminowe poradnictwo psychologiczne dla pracowników firm i członków rodzin kontaktujących się z EAP

  • Przekazywanie rozmówcom rzetelnych informacji w zakresie wsparcia psychologicznego w środowisku pracy i w życiu prywatnym

  • Praca 100% zdalna – tele i wideo konsultacje

  • Prowadzenie webinarów psychoedukacyjnych (opcjonalnie)

Wymagania
Nasze oczekiwania

  • Kierunkowe wykształcenie – magister psychologii

  • Doświadczenie w zakresie poradnictwa psychologicznego min. 5 lat

  • Doświadczenie w prowadzeniu webinarów psychoedukacyjnych (mile widziane)

  • Doświadczenie w pracy w środowisku biznesowym (mile widziane)

  • Znajomość języka angielskiego i/lub języka ukraińskiego na poziomie C1 będzie dużym atutem

  • Profesjonalizm, wysoka kultura osobista, empatia i asertywność w kontakcie z klientami

Oferujemy
Nasza oferta:

  • Praca zdalna na podstawie kontraktu B2B, długofalowa współpraca

  • Możliwość rozwijania kompetencji w obszarze prowadzenia webinarów i szkoleń online

  • Możliwość pracy w szybko rozwijającej się firmie oraz w perspektywicznej branży

  • Współpraca z firmą świadczącą usługi EAP dla klientów biznesowych – międzynarodowe środowisko pracy

  • Nieograniczony dostęp do szkoleń online w obszarach takich jak psychologia, prawo, finanse

  • Praca w zespole, który stawia na relacje i dobrą atmosferę