Nazwa pracodawcy:
Polski Komitet Paralimpijski

Data dodania:
2024-09-14

Nr referencyjny:
9262418pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, ul. Konwiktorska 9/2
województwo: mazowieckie

Specjalista ds. Zarządzania i Rozliczania Projektów Publicznych

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Prowadzenie i kontrola projektów finansowanych ze środków publicznych, np. PFRON, MSiT.

  • Tworzenie dokumentacji projektowej, w tym umowy, zapytania ofertowe oraz różne pisma.

  • Monitorowanie postępów i budżetów projektów oraz prowadzenie dokumentacji.

  • Bezpośredni kontakt z zespołem projektowym, kontrahentami i beneficjentami.

  • Przygotowanie sprawozdań i zestawień z realizacji projektów.

  • Udział w spotkaniach projektowych i współpraca z zespołem.

  • Dbanie o dobry wizerunek biura i organizacji.

  • ać z zespołem.

  • Dbać o pozytywny wizerunek biura i organizacji.

Wymagania Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami finansowanymi z funduszy publicznych.

  • Dobra znajomość pakietu Office, szczególnie Excel i Word.

  • Samodzielność, precyzja i dobra organizacja pracy.

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.

Mile widziane:

  • Znajomość procedur i wytycznych dotyczących realizacji i rozliczania projektów z funduszy krajowych.

  • Gotowość do natychmiastowego rozpoczęcia pracy.

Oferujemy Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę po okresie próbnym.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna LuxMed i karta Zdrofit.