Nazwa pracodawcy:
Zaklad Mechaniczny BUMAR-MIKULCZYCE S.A.

Data dodania:
2024-09-16

Nr referencyjny:
9269282pra

Miejsce pracy:
Polska, Zabrze
województwo: śląskie

Technolog - programista

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Opracowywanie procesów technologicznych wraz z doborem narzędzi,

  • Pisanie programów na obrabiarki sterowane numerycznie,

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej,

  • Opracowywanie założeń konstrukcji oprzyrządowania, pomocy i sprawdzianów,

  • Weryfikacja dokumentacji technologicznej,

  • Wdrażanie do produkcji opracowanych procesów technologicznych,

  • Analiza problemów technologicznych i wskazywanie rozwiązań,

  • Podejmowanie działań mających na celu optymalizację oraz podniesienie wydajności produkcji.

Wymagania Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: Mechanika i Budowa Maszyn, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji lub pokrewne,

  • Znajomość obsługi programów CAD/CAM

  • Znajomość obsługi pakietu MS OFFICE (Word, Excel, Powerpoint),

  • Umiejętność czytania dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej,

  • Znajomość języka angielskiego w co najmniej komunikatywnym,

  • Pomysłowość i kreatywność w rozwiązywaniu problemów oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy.

Oferujemy Oferujemy

  • Umowa o pracę (pełny etat),

  • Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

  • Dofinansowanie do wypoczynku, okolicznościowe świadczenia dla pracowników  i ich dzieci.

  • Dodatkowa opieka medyczna, karty Multisport, bezpłatny parking,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.