Nazwa pracodawcy:
RÜBSAM Fachkräfte GmbH & Co. KG

Data dodania:
2024-09-16

Nr referencyjny:
9268439pra

Miejsce pracy:
Niemcy,
województwo: zagranica

Hydraulik

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Demontaż i montaż elementów i rurociągów na liniach zasilających i składowiskach odpadów;

  • Systemy grzewcze w nowych budynkach i modernizacja starych systemów grzewczych;

  • Końcowy montaż zlewozmywaków, kabin prysznicowych, toalet i innych urządzeń sanitarnych.

Wymagania Wymagania

  • Doświadczenie min 2 lata na ww. stanowisku pracy;

  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie ponadpodstawowym

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe;

  • Prawo jazdy kat. B i Auto;

  • Umiejętność pracy w zespole i wytrzymałość;

  • Samodzielność i staranność.

Oferujemy Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony;

  • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie: od 16.00 € / h-18.00 € brutto na start;

  • Dieta 10 € / dzień + zwrot koszów podróży do Polski 80,00 €;

  • Bądź Dieta 15€-18€ / dzień;

  • Bądź Pełna dieta około 47 € / dzień (pomagamy również znaleźć pokój);

  • Opłacone zakwaterowanie przez Pracodawcę, zapewnione przez cały okres zatrudnienia - pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni (z wyjątkiem pełnowymiarowej diety);

  • Płatne nadgodziny, powyżej 40 godziny +25%, powyżej 48,5 godziny +50%;

  • Dodatki urlopowe oraz bożonarodzeniowe;

  • Bezpłatne, indywidualne dokształcanie w wewnętrznym centrum szkoleniowym;

  • Premia jubileuszowa zależna od stażu pracy;

  • Wysokiej jakości, bezpłatne ubranie robocze, osobiste wyposażenie ochronne, oraz skrzynkę narzędziową;

  • Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla Pracownika i jego Rodziny;

  • Zaliczki cotygodniowe;

  • Dofinansowanie przedszkola do 30 € miesięcznie;

  • Pomoc w kontaktach z władzami w Niemczech;

  • Premia za polecanie nowego pracownika - 1000 €;

  • Nasze rodzinne środowisko z indywidualną opieką w miejscu pracy.