Nazwa pracodawcy:
Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Data dodania:
2024-09-16

Nr referencyjny:
9268901pra

Miejsce pracy:
Polska, Trawniki
województwo: lubelskie

Inżynier Robót Branżowych

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Lublin/Trawniki, województwo lubelskie

Wymagania

  • Doświadczenie min. rok w pracy na budowie jako inżynier budowy w specjalnościach wodno-kanalizacyjnej, energetycznej, teletechnicznej

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym (inżynieria środowiska, elektryczne, telekomunikacyjne, drogowe lub pokrewne)

  • Znajomość obsługi MS Office (w tym Excel) oraz CAD

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Sumienność, odpowiedzialność, terminowość

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (jesteśmy firmą międzynarodową)

  • Dodatkowym atutem będą doświadczenie na kontraktach realizowanych dla GDDKia oraz znajomość programów z grupy MS Project

Wymagania

  • Analizowanie, sprawdzanie dokumentacji projektowych na etapie uzyskiwania decyzji pozwolenia na budowę oraz ZRID

  • Prowadzenie dokumentacji robót budowlanych na etapie trwania budowy i po jej zakończeniu, w tym dokumentacji powykonawczej

  • Nadzór, koordynacja prac podwykonawców w danej specjalności, np. energetycznej, teletechnicznej, wodno-kanalizacyjnej

  • Współpraca z nadzorem budowy, kierownictwem kontraktu oraz dostawcami i podwykonawcami

  • Weryfikacja wniosków sprzedażowych pod kątem poprawności oraz kompletności- współpraca z działem technicznym i z podwykonawcami

  • Udział w tworzeniu comiesięcznych założeń kosztów podwykonawców

  • Kontrola materiałów dostarczonych na plac budowy

Oferujemy
Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • Przyjazną i nastawioną na współpracę atmosferę

  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

  • Dodatek stażowy już po roku pracy