Nazwa pracodawcy:
Praca.pl

Data dodania:
2024-09-16

Nr referencyjny:
9268781pra

Miejsce pracy:
Polska, Katowice
województwo: śląskie

Kontakt:

Praca.pl

Konsultant ds. sprzedaży oprogramowania

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie kontaktów z klientami

  • Doradztwo i sprzedaż produktów programowych

  • Precyzyjne wprowadzanie danych do systemu CRM

  • Realizacja celów sprzedażowych: wartościowych, ilościowych i jakościowych

Wymagania
Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży

  • Umiejętność pracy na celach sprzedażowych

  • Komunikatywność i zdolności interpersonalne

  • Zorientowanie na rozwój zawodowy

  • Gotowość do pracy stacjonarnej w Katowicach

Mile widziane:

  • Znajomość rynku IT/oprogramowania w Polsce

  • Doświadczenie w sprzedaży oprogramowania

  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  •  Pracę w dynamicznym środowisku w firmie software

  • Szeroki pakiet świadczeń pracowniczych (m.in. dodatkowe dni urlopu, dofinansowanie rozwoju, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

  • Elastyczne warunki pracy

  • Szeroka oferta programów motywacyjnych i integracyjnych

Dodatkowe informacje:

  • Firma liczy ponad 500 pracowników

  • Możliwość zdalnej pracy po okresie próbnym

  • Dofinansowanie do sportu i zdrowia