Nazwa pracodawcy:
Trenkwalder

Data dodania:
2024-09-16

Nr referencyjny:
9268505pra

Miejsce pracy:
Polska, Siemianice (pow. trzebnicki, g
województwo: dolnośląskie

Kontakt:

Trenkwalder

Operator produkcji (k/m)

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • pracę na produkcji zgodnie z instrukcjami,

  • montaż, pakowanie, obsługę maszyn,

  • usuwanie drobnych problemów oraz zgłaszanie awarii,

  • zapewnienie ciągłości pracy,

  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania

  • masz doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane,

  • posiadasz zdolności manualne,

  • jesteś gotowy do pracy w systemie 4-brygadowym po 12 godzin,

  • potrafisz zarządzać swoim czasem,

  • chętnie angażujesz się w wykonywaną pracę,

  • komunikujesz się w języku polskim (potrafisz przeczytać i zrozumieć instrukcje, przekazać przełożonemu bieżące problemy),

  • masz doświadczenie w obsłudze maszyn - dodatkowy atut.

Oferujemy

W zamian możesz liczyć na:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,

  • wynagrodzenie 4700 zł brutto miesięcznie + premie,

  • 4-brygadowy system pracy,

  • bezpłatny transport,

  • pracę w zakładzie zlokalizowanym w Siemianicach,

  • możliwość skorzystania z obiadów na stołówce w atrakcyjnych cenach,

  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),

  • dostęp online do portalu pracowniczego - umowy, paski oraz inne dokumenty w jednym miejscu.