Nazwa pracodawcy:
Thomalla Stahlmontage

Data dodania:
2024-09-16

Nr referencyjny:
9265697pra

Miejsce pracy:
Niemcy, Dolna Saksonia
województwo: zagranica

Spawacz

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • spawanie części maszyn, ram oraz innych konstrukcji przemysłowych

Wymagania Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w spawaniu metodą 135,136

  • samodzielność w wykonywaniu pracy

  • obsługa elektronarzędzi

Oferujemy Oferujemy

  • umowa o pracę na warunkach niemieckich na dłuższy czas

  • umowa zawarta bezpośrednio z Pracodawcą bez pośredników

  • profesjonalny sprzęt ochronny w tym maski spawalnicze Speedglas

  • wynagrodzenie ok. 3000 netto/mc.

  • ubezpieczenie w renomowanej Ubezpieczalni na terenie Niemiec

  • możliwość ubezpieczenia rodziny

  • bezpłatny transport, na miejscu, do pracy i z pracy samochodem służbowym

  • płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 24 dni

  • zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z dostępem do WiFi

  • kompletna obsługa prawna i administracyjna w sprawach pracowniczych

  • praca w Halach produkcyjnych w komfortowych warunkach

  • praca bez ograniczeń czasowych.

  • polskojęzyczna obsługa i wsparcie w wszystkich sprawach związanych z podjęciem pracy