Nazwa pracodawcy:
Bergerat Monnoyeur sp. z o.o. – Oddział Eneria

Data dodania:
2024-09-16

Nr referencyjny:
9268520pra

Miejsce pracy:
Polska, Izabelin-Dziekanówek, ul. Modl
województwo: mazowieckie

Inżynier elektryk

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Projektowanie układów instalacji elektrycznych i AKPiA zespołów prądotwórczych oraz urządzeń technologicznych,

  • Współpraca z zespołem projektowym branży mechanicznej i technologicznej,

  • Tworzenie dokumentacji wykonawczej oraz wsparcie w przygotowywaniu dokumentacji powykonawczej,

  • Nadzór projektowy nad realizacją projektów,

  • Wsparcie kierowników projektów w czasie realizacji projektów w zakresie instalacji elektrycznych i AKPiA,

  • Przygotowanie dokumentów potrzebnych do prowadzenia projektów w zakresie instalacji elektrycznych,

  • Doradztwo techniczne - wsparcie działu sprzedaży w tworzeniu koncepcji projektowych,

  • Prowadzenie prac uruchomieniowych/rozruchowych realizowanych projektów,

  • Uczestnictwo w procesie wyboru dostawców i podwykonawców w zakresie projektowanych układów,

  • Raportowanie działań,

  • Reprezentowanie firmy przed klientem.

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowani kandydaci po kierunkach: Elektrycznym, Elektrotechnika, Energetyka lub pokrewne),

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku min. 3-5 lat,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych, schematów automatyki, rysunków technicznych,

  • Znajomość układów EAZ i automatyki przemysłowej: zabezpieczenia w sieciach nn i SN, układy pomiaru i regulacji wielkości elektrycznych i fizycznych, sterowniki PLC,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office 365 (w szczególności: Excel, Word, Outlook),

  • Dobra znajomość obsługi pakietu CAD – w szczególności Auto CAD,

  • Znajomość oprogramowania E-plan będzie dodatkowym atutem,

  • Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej oraz swobodną komunikację,

  • Świadectwo kwalifikacji do 1kV w zakresie eksploatacji i dozoru,

  • Samodzielność i inicjatywa w realizacji powierzonych zadań,

  • Otwartość i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy
Biuro: Izabelin-Dziekanówek

Teren działania: projekty na terenie całej Polski

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego,

  • Bogaty pakiet socjalny – opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do urlopu, fundusz oszczędnościowy, kartę MultiSport, karta lunchowa,

  • Szkolenia branżowe, możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę w przyjaznym zespole ekspertów w swojej dziedzinie.