Nazwa pracodawcy:
Corlido Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-16

Nr referencyjny:
9268550pra

Miejsce pracy:
Polska, Kraków
województwo: małopolskie

Młodsza księgowa / księgowy

Opis stanowiska
Opis

  • Weryfikacja i księgowanie rachunków i faktur VAT zakupowych w zakresie gospodarki materiałowej, kosztów.

  • Analiza prawidłowości zapisów księgowych.

  • Comiesięczna weryfikacja i uzgadnianie kont.

  • Nadzór nad obiegiem faktur od dostawców materiałów i usług.

  • Przygotowywanie raportów, analiz i zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy.

Wymagania
Wymagania

  • Wykształcenie ekonomiczne (rachunkowość, finanse, ekonomia).

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego B2/ C1

  • Znajomość Pakietu MS Office, w tym bardzo dobra znajomość MS Excel.

  • Własna inicjatywa, dynamika w działaniu

  • Zdolności analitycznego myślenia;

  • Dokładność, odpowiedzialność, terminowość i sumienność w realizacji powierzonych zadań

  • Umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy
Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Stacjonarną pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16;

  • Wsparcie współpracowników i przełożonych w rozwoju zawodowym;

  • Dofinansowanie do karnetów sportowych;

  • Dofinansowanie do opieki medycznej;

  • Spotkania integracyjne z innymi oddziałami;