Nazwa pracodawcy:
Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego

Data dodania:
2024-09-16

Nr referencyjny:
9268496pra

Miejsce pracy:
Polska, Nowa Sól
województwo: lubuskie

Kierownik Sprzedaży

Opis stanowiska

  • tworzenie i rozbudowa sieci sprzedaży

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami

  • odpowiedzialność za wyniki sprzedaży

  • zarządzanie grupą przedstawicieli handlowych

Wymagania

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomości branży spożywczej

  • znajomości rynku i odbiorców na terenie woj. wielkopolskiego oraz lubuskiego

  • profesjonalizmu i determinacji w działaniu

  • dobrej organizacji pracy własnej i podległych pracowników

  • rzetelności i odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • znajomości środowiska Windows

  • prawa jazdy kat. B

  • mile widziane wykształcenie wyższe

Oferujemy

  • umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • motywacyjny system wynagrodzenia

  • ciekawą pracę, pełną wyzwań

  • samochód służbowy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • kartę Multisport

  • prywatną opiekę medyczną