Nazwa pracodawcy:
ALP BAU

Data dodania:
2024-09-16

Nr referencyjny:
9269492pra

Miejsce pracy:
Niemcy,
województwo: zagranica

Kontakt:

ALP BAU

Operator żurawia i maszyn budowlanych

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania
CHĘTNIE POWITAMY CIĘ W GRONIE NASZYCH FACHOWCÓW JEŚLI POSIADASZ:

  • aktualne uprawnienia oraz minimum roczną praktykę w obsłudze żurawia,

  • komunikatywną znajomość języka niemieckiego,

  • gotowość do pracy w systemie mieszanym: operator-pracownik budowlany,

  • doświadczenie w pracy w Niemczech oraz prawo jazdy B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy
PRACUJĄC Z ALP BAU ZYSKASZ:

  • legalną pracę w oparciu o niemiecką umowę o pracę bazującą na całorocznym zatrudnieniu,

  • stawka godzinowa od 16,50-17,00 EUR brutto/godzinę plus dieta dzienna,

  • 1 EUR do każdej godziny dodatku zimowego grudzień-luty,

  • bonus antyinflacyjny 1500,00 EUR netto/rok,

  • 250,00 EUR zasiłku na dziecko/miesięcznie,

  • od 250,00 do 1200,00 EUR brutto/osobę to premia za polecenie pracownika,

  • 30 dni płatnego urlopu w roku SOKA-BAU,

  • duża liczba godzin pracy oraz możliwość pracy w sobotę,

  • darmowe zakwaterowanie,

  • darmowe przejazdy samochodami firmowymi z miejsca zakwaterowania w Niemczech na miejsce pracy,

  • 2 razy w miesiącu zjazdy do kraju samochodami firmowymi,

  • zestaw profesjonalnych narzędzi i ubrań roboczych,

  • własną bazę logistyczną w Opolu,

  • pracując w Niemczech nie zapłacisz podatku w Polsce od dochodów z zagranicy,

  • 100% wynagrodzenia objęte jest ubezpieczeniem emerytalnym co daje Ci prawo do niemieckich świadczeń emerytalnych już po 5 latach pracy w Niemczech.