Nazwa pracodawcy:
KRKA Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-16

Nr referencyjny:
9269501pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, ul. Równoległa 5
województwo: mazowieckie

Specjalista Biura Sprzedaży

Opis stanowiska
CEL PRACY

  • obsługa klientów hurtowych w zakresie sprzedaży

  • wprowadzanie zamówień do systemu

  • rozliczanie zamówień przedstawicieli

  • przygotowywanie umów handlowych

  • prowadzenie, archiwizacja i kontrola pełnej dokumentacji sprzedażowej

  • współpraca z klientami i budowanie dobrych i trwałych relacji

  • prowadzenie i aktualizacja danych o produktach, klientach

  • przygotowywanie raportów, analiz, statystyk

  • przygotowywanie procedur oraz opracowywanie i aktualizacja instrukcji związanych z pracą w dziale

Wymagania
OCZEKUJEMY

  • wykształcenia wyższego (ekonomiczne, chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne)

  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w dziale sprzedaży

  • znajomości praktycznej programu SAP

  • ambicji zawodowych i elastyczności

  • bardzo dobrej znajomości w zakresie praktycznym programu MS Excel - warunek konieczny

  • dobrej znajomości języka angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętności analitycznych i negocjacyjnych

  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu

  • doskonałych zdolności komunikacyjnych

  • samodzielności, dokładności

  • dobrej organizacji pracy

  • umiejętności szybkiego uczenia się

Oferujemy
OFERUJEMY

  • umowę o pracę

  • pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa)

  • dodatek lunchowy

  • pakiet szkoleń wprowadzających  i dalsze szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę stacjonarną, posiadamy własny budynek biurowy