Nazwa pracodawcy:
TDF Poland Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-16

Nr referencyjny:
9268220pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: wielkopolskie

Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska
Miejsce pracy: region środkowo-zachodni (teren o początkowych kodach pocztowych 6 i 9)

Opis stanowiska:

  • Utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Opieka nad stałymi i nowymi Klientami w rejonie Polski południowo-wschodniej

  • Doradztwo techniczne klientom firmy

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane)

  • Znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do częstych podróży

  • Prawo jazdy kat. B

  • Samodzielność, sumienność, kreatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

  • Znajomość branży armatury przemysłowej (pompy, uszczelnienia) będzie dodatkowy atutem

  • Wskazane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy
Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie

  • Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom

  • Samochód służbowy z GPS, laptop, telefon