Nazwa pracodawcy:
KRKA Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-16

Nr referencyjny:
9269504pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, ul. Równoległa 5
województwo: mazowieckie

Kierownik ds. marketingu cyfrowego / Digital Marketing Manager

Opis stanowiska
CEL PRACY

  • proponowanie, przygotowywanie i rozwijanie strategii i planu marketingu cyfrowego dla poszczególnych marek, grup produktów firmy

  • planowanie, przygotowywanie we współpracy z Brand Managerami materiałów promocyjnych i narzędzi cyfrowych oraz zapewnienie prawidłowego ich wdrażania

  • tworzenie i wdrażanie kampanii w cyfrowych kanałach komunikacji w ramach realizacji strategii

  • proponowanie, wybór i współpraca z dostawcami zewnętrznymi przy realizacji działań wynikających z założonego planu marketingu cyfrowego

  • monitorowanie i analiza danych biznesowych wewnętrznych i rynkowych, nowych technologii, trendów rynkowych i działań konkurencji oraz proponowanie nowych rozwiązań w tym zakresie

  • przygotowywanie materiałów edukacyjnych, szkoleń i seminariów dotyczących trendów w marketingu cyfrowym i konkretnych działań

  • raportowanie i współpraca w zakresie podejmowanych działań z obszaru marketingu cyfrowego z Centralą Firmy

  • optymalizacja, poprawa wskaźników i użyteczności oraz treści wszystkich form komunikacji digital

  • nadzór nad przestrzeganiem podstawowych zasad wdrażania narzędzi cyfrowych

Wymagania
OCZEKUJEMY

  • wykształcenia wyższego z zakresu marketingu, zarządzania, komunikacji, ekonomii oraz kierunków pokrewnych

  • minimum 2 letniego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu kampanii lub projektów marketingowych digital

  • mile widziane doświadczenie w pracy w marketingu farmaceutycznym

  • praktycznej znajomości narzędzi i trendów rynkowych w zakresie marketingu cyfrowego

  • doświadczenie w analizowaniu efektywności kampanii digitalowych oraz optymalizowaniu działań z tego obszaru

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

  • umiejętności koordynowania wielu projektów w jednym czasie

  • bardzo dobrej organizacji pracy oraz umiejętności ustalania priorytetów

  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych

  • umiejętności pracy w dynamicznym, zmiennym i międzynarodowym środowisku

  • elastyczności i szybkości działania

  • samodzielności a także umiejętności współpracy w grupie w zakresie swoich działań

Oferujemy
OFERUJEMY

  • umowę o pracę

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia pracy