Nazwa pracodawcy:
Gemini Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-16

Nr referencyjny:
9268481pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta w Sklepie Zielarskim

Opis stanowiska
Twoje zadania:

  • udzielanie kompleksowych informacji na temat dostępnych produktów w sklepie,

  • doradztwo Klientom w zakresie wyboru odpowiednich suplementów diety i ziół,

  • realizacja sprzedaży produktów oraz promowanie ofert specjalnych,

  • obsługa zamówień internetowych, w tym wydawanie paczek,

  • monitorowanie dat ważności produktów,

  • przygotowanie i organizowanie ekspozycji sklepu.

  • utrzymywanie wysokiego standardu estetyki i czystości w sklepie.

  • uczestnictwo w szkoleniach dotyczących nowych produktów oraz trendów w branży zielarskiej,

  • samodzielne poszerzanie wiedzy na temat ziół, zdrowia oraz suplementów diety.

Wymagania
Twoje doświadczenia i umiejętności:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość ziół, suplementów diety, dermokosmetyków oraz ich zastosowań,

  • podstawowa obsługa komputera (mile widziana obsługa programu Kamsoft)

  • umiejętność profesjonalnej obsługi Pacjenta,

  • silne umiejętności komunikacyjne,

  • zdolności organizacyjne i samodzielność w wykonywaniu zadań,

  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy
Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, platforma do nauki języków obcych eTutor, pracę pełną wyzwań i umożliwiającą zdobycie cennego doświadczenia,

  • przyjazną atmosferę i wsparcie zgranego zespołu,

  • wewnętrzny program Poleceń Pracowniczych.