Nazwa pracodawcy:
Termedia Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-16

Nr referencyjny:
9269459pra

Miejsce pracy:
Polska, Poznań
województwo: wielkopolskie

Asystent w dziale sprzedaży korporacyjnej

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Pomoc organizacyjna w dziale sprzedaży korporacyjnej,

  • Współpraca z klientami reklamowymi,

  • Prezentacja i sprzedaż ofert marketingowych,

  • Utrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji z klientami,

  • Obsługa administracyjna umów sprzedaży,

  • Pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie i rozwijanie relacji.

Wymagania Wymagania

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży w działach marketingu lub reklam,

  • Motywacja, entuzjazm i zaangażowanie w pracę,

  • Umiejętności budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientem,

  • Umiejętności prowadzenia prezentacji handlowych,

  • Znajomość pakietu office,

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z najbardziej wyspecjalizowanych firm w branży: zdrowie, medycyna, farmacja,

  • Stabilność zatrudnienia.