Nazwa pracodawcy:
Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Data dodania:
2024-09-16

Nr referencyjny:
9268907pra

Miejsce pracy:
Polska, Trawniki
województwo: lubelskie

Inżynier Robót Mostowych

Opis stanowiska
Miejsce pracy: Lublin/Trawniki, województwo lubelskie

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym (minimum w stopniu inżyniera )

  • Zaangażowanie, sumienność i samodyscyplina w zakresie powierzonych obowiązków

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Wysoka motywacja do nauki i poznawania nowych zagadnień związanych z budownictwem infrastrukturalnym (w szczególności z branżą mostową) oraz przepisami prawa budowlanego oraz zasadami działania kontraktów FIDIC

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra znajomość programów AutoCAD, MS Excel, MS Office

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (jesteśmy firmą międzynarodową)

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na kontraktach infrastrukturalnych na stanowisku Praktykant lub Inżynier Budowy

  • Zapraszamy również studentów studiów magisterskich

Wymagania

  • Kontrola jakości wykonanych prac oraz ich zgodności z dokumentacją projektową we współpracy z Kierownikiem Robót

  • Analiza dokumentacji projektowej

  • Przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej oraz obmiaru robót

  • Kontrola zamówień oraz wykorzystania materiałów

  • Przygotowywanie tabel porównawczych

Oferujemy
Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • Przyjazną i nastawioną na współpracę atmosferę

  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

  • Dodatek stażowy już po roku pracy