Nazwa pracodawcy:
Starlit Accounting sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-16

Nr referencyjny:
9269453pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy (NGO)

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg handlowych i książki przychodów i rozchodów,

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,

  • prowadzenie ewidencji środków płatniczych, w tym rozrachunków,

  • bieżący kontakt z Klientami, rozmowy, spotkania oraz bieżące wsparcie doradcze dla Klientów,

  • przygotowywanie sprawozdań finansowych i raportów dla instytucji zewnętrznych,

  • przygotowywanie rozliczeń podatkowych: PIT, CIT, VAT.

Wymagania

Nie wymagamy wiedzy kadrowo-płacowej, rozliczeniem w tym zakresie zajmuje się odrębny dział.

Nasze wymagania

  • interesuje Cię współpraca na zasadach B2B (forma preferowana) lub UoP,

  • jesteś gotowy/a do pracy stacjonarnej lub hybrydowej w naszym biurze w centrum Wrocławia.

  • lubisz pracować w transparentnych firmach, które stawiają na rozwój,

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w programie Enova365.

  • Doświadczenie w prowadzeniu księgowości NGO.

Oferujemy
To oferujemy

  • elastyczność godziny rozpoczęcia pracy (między 7 a 9 rano),

  • dostosowanie zadań do umiejętności i kwalifikacji,

  • indywidualny okres wdrożeniowy,

  • przejrzysta ścieżka kariery (w zależności od predyspozycji i preferencji - rozwój m.in. w kierunku kierownika księgowości, doradcy biznesowego, audytora, specjalisty ds. wdrożeń Enova365),

  • szkolenia branżowe w czasie pracy,

  • dostęp do LEX oraz specjalistów z pokrewnych branż (kadry i płace, doradztwo podatkowe, prawo itp.),

  • uczestnictwo w imprezach integracyjnych,

  • dofinansowanie do pakietu sportowego (MultiSport).