Nazwa pracodawcy:
Erontrans Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-16

Nr referencyjny:
9269510pra

Miejsce pracy:
Polska, Pruszcz Gdański
województwo: pomorskie

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Opis stanowiska
Zadania na stanowisku to m. in. obsługa spółek ERONTRANS w Polsce, w tym:

  • sporządzanie rocznych i okresowych zestawień finansowych oraz deklaracji podatkowych (pit, cit, vat, zus).

  • prace związane z zamknięciem roku

  • weryfikacja faktur zakupu oraz rezerw

  • sporządzanie sprawozdań do GUS, NBP

  • bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych

  • wsparcie przy realizacji bieżących zadań działu księgowości

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • weryfikacja, kontrola i archiwizacja dokumentów spółki

  • analizowanie kosztów działalności firmy oraz optymalizacja rozwiązań księgowych.

Wymagania
Wymagamy od kandydatów:

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w samodzielnym prowadzeniu księgowości spółek

  • wykształcenie z zakresu ekonomii, finansów lub kierunków pokrewnych

  • dobrej znajomości systemu CRM oraz Ms Office (zwłaszcza Excel)

  • znajomości prawa podatkowego oraz zasad rachunkowości

  • umiejętności analitycznego myślenia

  • samodzielność i pro-aktywności w działaniu

  • wysokiej komunikatywności

  • certyfikatu księgowego- dodatkowy atut

Oferujemy
Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w firmie z 30–letnimi tradycjami, z branży TSL

  • stałe wynagrodzenie oraz system premiowy

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • samodzielne, pełne wyzwań stanowisko z możliwością rozwoju

  • sprawny proces rekrutacji