Nazwa pracodawcy:
Contact Center Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-16

Nr referencyjny:
9268682pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, ul. Prosta
województwo: mazowieckie

Konsultant Infolinii Obsługowej

Opis stanowiska
Oferujemy:

  • umowę zlecenie;

  • pracę hybrydową po okresie wdrożeniowym – min. 50% czasu w biurze;

  • pracę na pełny etat 8-16, 9-17;

  • świetną lokalizację - biuro w doskonałym węźle komunikacyjnym (ulica Prosta);

  • fantastyczną atmosferę - praca w naprawdę :) zgranym zespole i fajnych przełożonych;

  • wyjścia integracyjne;

  • prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do Multisport;

  • profesjonalne szkolenia;

  • program rekomendacji pracowników – płacimy Ci za polecenie znajomej osoby do pracy u nas.

Wymagania
Twoje obowiązki:

  • obsługa umów leasingowych po jej aktywacji;

  • wydawanie zgód na czynności w Wydziale Komunikacji;

  • aktualizacja danych kontaktowych i teleadresowych;

  • wystawianie duplikatów faktur, wysyłanie mandatów;

  • budowanie i dbanie o relacje z Klientami oparte na empatii, trosce, odpowiednim badaniu potrzeb.

Oferujemy
Nasze wymagania:

  • otwartość na pracę z Klientem;

  • status studenta zaocznego – warunek konieczny;

  • odpowiedzialność za powierzone zadania;

  • bardzo dobra znajomość komputera;

  • pozytywne energia – pracujemy z uśmiechem i szukamy rozwiązań;

  • chęć nauki – zwyczajnie nie lubimy stać w miejscu i ciągły rozwój to dla nas norma.